Hoşgeldiniz,    Kayıt  -  Üye Girişi   |   30 Mayıs 2023 Salı - 04:16  
Anasayfa Benim Sayfam Alışveriş Sepetiniz Yardım
Anasayfa Hakkımızda Referanslar Ürünlerimiz İletişim
 
 
 

KURUMSAL

 
 

 

Hakkımızda

Bilgisayar sektörünün dinamik yapısı içinde en iyi hizmeti en uygun koşullarda sağlayabilmek amacıyla altyapı çalışmalarına büyük önem göstererek, sektörde yenilik ve teknoloji kullanımı konusunda öncü olmayı ilke edinen Bilişim, Tasarım ve Yazılım firmasıdır.

Bugün bulunduğu konum itibariyle DREAMSOFT Bilişim sorumluluk ve yükümlülüklerinin bilincindedir. Kaliteyi ilke alan bir anlayışla geleceğe daha güvenle bakabilmekte ve üstlendiği tüm projeleri büyük başarılar göstererek sonuçlandırabilmektedir. Amacımız, bireysel ve kurumsal müşterilerinin yaşamını kolaylaştırmak, isteklerini en uygun-doğru ve etkili şekilde yapmak, yeni dünyalara açılmalarını sağlamak, bilgiye ulaşmada önlerine çıkabilecek engelleri ortadan kaldırmak, çağdaş dünyanın en önemli haline gelen bilgisayar’da yapılabilecekler konusunda onlara yol göstermek ve yanlarında olmaktır.

Konusunda çok geniş çalışma alanına, hizmet ve ürün yelpazesine sahip bir kuruluştur. Bu hizmetler Bilgisayar Satış & Tamir, Teknik Destek, Özel Yazılım, Network Kurulumu, Server Sistem Kurulumu, Güvenlik Kamera Kurulum & Destek, Web Tasarım, yazılım geliştirme başlıkları altında toplanabilir.

 

Kurumsal Yaklaşım

Analiz;
Faaliyetlerini bilişim araçlarıyla yöneten şirketlerin temel gereksinimi, yazılım ve donanım araçlarının ihtiyaçlarına uygun biçimde teminidir. İhtiyaçların optimize edilmesi, bu ihtiyaçları gidermeye yönelik araçların kalite / maliyet analizlerinin yapılması ve bu yolla kaliteden ödün vermeden piyasa koşulları dahilinde ihtiyaçların çözümüne yönelik araçların tespiti; analiz sürecini oluşturmaktadır.

Çözüm sürecinde analitik yaklaşımın ne derece önemli olduğunun farkındadır. Bu yaklaşımın dayandığı temel prensip, gereksinimin çok yönlü ele alınması ve bunun giderilmesine yönelik alternatif çözümlerin sunulmasıdır. Firmamızın alternatif çözüm sunabilmesinin ön koşulu olan geniş çözüm yelpazesini, sektörün ileri gelen yazılım ve donanım firmalarıyla yapılandırdığı iş ortaklıkları oluşturmaktadır.

Uygulama;
Uygulama sürecindeki en önemli faktör, analizler sonucunda elde edilen veriler çerçevesinde yapılacak uygulamanın firma faaliyetlerini kesintiye uğratmayacak şekilde eş zamanlı entegrasyonunun sağlanmasıdır.

Uygulama sürecinin bir diğer önemli unsuru, uygulamanın verim maksimizasyonunun sağlanmasıdır. Bu da, uygulamayı yöneten personelin uygulama birimleri üzerindeki tam denetimi ve hakimiyeti ile mümkündür.Bu perspektif dahinde uygulamanın yöneticisi konumundaki personele eksiksiz bir eğitim programı sunmaktadır.

Destek;
Bilgi işlem yönetimi söz konusu olduğunda; uygulama araçlarının gelişimlerinin duraksamaksızın devam etmesi ve kullanıcısına daha iyi hizmet verebilmek adına geliştirilmesi nedeniyle, uygulamanın bir süreç olarak görülmesi kaçınılmazdır. Dolayısıyla güncelleme ve güncellemeye bağlı olarak ortaya çıkan uygulama yenilikleri, uygulama sürecinin devamı niteliğindedir. Bu noktada destek, gereksinimlerin karşılanmasında rol oynayan araçların güncel kalabilmelerinin ön koşuludur.

Bu noktadan hareketle DREAMSOFT BİLİŞİM’in bünyesindeki teknik servis birimi, müşterilerine destek hizmetini en iyi biçimde verilebilecek nitelikte yapılandırılmıştır.

 
 
 

YENİ MÜŞTERİLERİMİZ

GÖRSEL REKLAM 01.02.2019...

VERA REKLAM DREMASOFT REK...

VERA ETİKET BASKI LAZER A.Ş. 18.02.2019...

HAKAN REKLAM A.Ş. 01.11.2...

HAKAN REKLAM A.Ş. 01.11.2015 İTİBARİ İLE DREAMSOFT A GEÇTİ...

İSTANBUL REKLAM MUSTAFA A...

İSTANBUL REKLAM MUSTAFA AKINCI DREAMSOFT OTOMASYON SİSTEMİNİ SEÇTİ...

 
 
 
 

BENİM SAYFAM

 Sepetim

 Bilgilerim

 Yardım Talepleri

 Üye Girişi

 Yeni Üyelik

 Şifremi Unuttum

KATEGORİLER

 MASAÜSTÜ PC

 NOTEBOOK

YARARLI LİNKLER

 DREAMSOFT BİLGİSAYAR

 ERDOĞAN ÇOLAK WEB SİTESİ (ARAD...

HİZMETLER

 GÜNCEL

 FATURA BİLGİLERİLERİMİZ...

 DOWNLOAD (ARADIĞINIZ TÜM PRO...

 ÖZEL YAZILIMLAR

 Teknik Servis Hizmetleri...

 WEB TASARIM